Kağıt vs. Projedenizi Kullanım Şartları

  • Kağıt vs. Projedenizi sayfası üzerinde yayınlanan tüm yazı, içerik görsellerin kullanım hakkı ve telif hakları Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘ye aittir.
  • Sayfamızdan yapacağınız Sosyal Medya Paylaşımlarını destekliyor ve paylaşımınızı bekliyoruz ! Sitemizin adının geçtiği her paylaşım bizi sevindirir. 🙂  Ancak sitemiz üzerinde yer alan sosyal medya paylaşımları ve “link” “adres” kopyalayarak yapılan paylaşımlar dışında; yazı ve fotografların kopyalanarak ve ismimiz çıkartılarak paylaşımlar bizi üzer. 🙁 Punto Yayıncılığın izni olmaksızın ve kaynak gösterilmeden ve sitemize link verilmeden içerik kopyalanamaz, farklı yerlerde yayınlanamaz, fotoğraflar ve yazılar kullanılamaz.

  • Site üzerinde paylaşılan üye yazı, yorum ve fotoğraflarından yayınlayan üye sorumludur.
  • Site kullanım şartlarımızı kabul ederek E-Bülten listemize de abone olmuş oluyor, Kağıt vs. Punto Yayıncılık’tan tanıtım ve bilgilendirme e-postaları ve bültenleri için tarafımıza onay vermiş oluyorsunuz. Abonelikten çıkmak için info@kagitvs.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • Sitemizde hiçbir koşulda dini ve siyasi içerik paylaşılamaz, paylaşan üyelerimiz önce uyarılacak, paylaşımların tekrarı bloklanmasına neden olacaktır.
  • Site içerisinde tüm paylaşımlarımızda, yorum ve cevaplarımızda kibar ve saygılı olalım. Saygı ve genel ahlak kurallarını aşan tüm paylaşım ve yorumlar silinecek, devamı üyenin bloklanmasına neden olacaktır.
  • Sitede kendiniz dışında internetten bulduğunuz ya da bir başkasına ait fotograf/yazı ve paylaşımlarda bulunuyorsanız lütfen yazı/fotograf/proje sahibini paylaşımınıza ekleyin var ise sitelerine yönlendirme yapın, “link” verin; proje sahiplerini üzmeyelim. 🙂

Keyifli paylaşımlar dileriz,

imzakvs

Kar Saksıları

/

Kutu Çerçeve

/